MIPU czyli nowoczesne filmy slubne dla par mlodych o wysublimowanych gustach ! Nie nagrywamy długich i nuzacych filmow slubnych ! Zapraszamy wszystkie Pary na niezobowiazujace do podpisania umowy z nami spotkanie informacyjne !

NASZA OFERTA

Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy slubne, wykorzystując techniki zdjęciowe stosowane w filmach reklamowych. Zajmujemy się także fotografią. Połączenie doświadczenia z zakresu video montażu i fotografii pozwala nam tworzyć nowoczesne filmy, które spełniają swoje cele. Posiadamy własne zaplecze techniczne przez co ceny mamy zdecydowanie niższe niż konkurencyjne firmy o podobnym profilu.

NASZE PRODUKTY

Przekazujemy materiał w formie płyt DVD bądź BluRay, na urządzenia przenośne (MP4) oraz we wszystkich formatach internetowych HD (Youtube, Vimeo). Wszystkie nasze filmy slubne wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) Doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali – to wszystko powoduje, że produkcja filmów w HD jest dostępna dla wszystkich naszych Klientów.

NASZE ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Do produkcji filmów oraz fotografi wykorzystujemy profesjonalny sprzęt Marki Nikon oraz Canon wraz z jasną optyką tychże producentów. Dla stabilizacji obrazu w filmach używamy jazd kamerowych, statywów oraz stabilizator żyroskopowy. Dla ciekawszych ujęć wykorzystujemy kran kamerowy, a dla ujęć lotnicznych zdalnie sterowany dron z kamerą szerokokątna stabilizowaną żyroskopowo. Dla ujęć nietypowych małe sportowe kamery HD. W naszym zapleczu sprzętowym znajduje się także klasyczna kamera XDCAM. Montaż i koloryzację wykonujemy na oryginalnym oprogramowaniu firmy Adobe na wysokowydajnych stacjach graficznych.

NASZE DODATKOWE KOMPETENCJE...

Wykraczają ponad film oraz fotografię, jeżeli potrzebujesz pomocy w poniższych dziedzinach, chętnie podejmiemy wyzwanie

ZAUFALI NAM ...